ASTRO KART SANAL KART VE AVANTAJLARI

ASTRO KART SANAL KART VE AVANTAJLARI

ASTRO KART SANAL PARA VE AVANTAJLARI

                 İnternetten alışveriş oldukça yaygınlaştı son dönemlerde. Durum böyle olunca da kredi kartlarının gizliliğine dair güvenlik sorunları da baş gösterdi. Artık çoğu kişi internetten alışveriş yaparken kişisel bilgilerini vermekte tedirgin oluyor.

Astropay, kişisel bilgilerin verilmeden anlaşmalı olan sitelerden alışveriş yapma imkanı sağlayan oldukça pratik bir kart. Kredi kartına göre birçok avantajı var ve hiçbir kişisel bilgi gerekmiyor. Kartı kullanmak için belirli sitelerden başvuru yapmanız yeterli oluyor ve kart en kısa zamanda sizin oluyor. Harcama limiti de yine sizin belirleyeceğiniz limitlere bağlı. Böylece kredi kartındaki ekstra gecikme faizi gibi ödemelerle de uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Yurt dışında uzun zamandır kullanılan, Türkiye’de ise yeni sayılabilecek bu kartın kullanımı gayet pratik fakat tek dikkat edilmesi gereken nokta anlaşmalı sitelerden, doğru yerlerden alışveriş yapılması gerektiği. Yani kartın anlaşmalı olmadığı sitelerden alışveriş yapmak mümkün değil. Astropay kart anlaşmalı sitelerden alışverişin ise birçok avantajı bulunuyor. Örneğin yaygın olarak kullanılan oyun sitelerinde değişik kampanyalardan yararlanmanız mümkün. Ayrıca dünyaca ünlü oyunları da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Astropay, sanal pin kodlarına sahip ön ödemeli bir karttır. Bu kartla hiçbir kişisel bilgini paylaşmanız gerekmez. Bu bakımdan güvenilirliği ile bir adım daha öne geçmektedir. Astropay kart satın aldıktan sonra kullanıcıların kredi kartında olduğu gibi sanal pin kodu olur ve bu kodlarınızda satın aldığınız miktar kadar da bakiyeniz olur.

Kartı satın aldıktan sonra alıveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme bölümü kısmına alınan pin kodu girişi yapılır ve böylece kartı kullanmaya başlamış olursunuz. Örneğin eğer elinizde 20$ lık bir kart varsa bunu 2$, 5$ gibi parçalar halinde harcayabilirsiniz. Astropay kartlar tüm dünya üzerinde yüzlerce sitede kullanılabilmektedir.

Kartın en büyük avantajı diğer kartlarda olduğu gibi ekstra hiçbir ödeme yapmak zorunda olmamanızdır; yani harcama yapacağınız miktarda kartı alır ve harcarsınız. Hem de hiçbir kişisel bilginiz net üzerinde görülmez ve tehlikeli sayılabilecek durumlar kendiliğinden yok olmuş olur. Geriye sanal alışverişin tadını çıkarmak kalır.

Kartı satın almak için satın alma sitesinden başvuru yapabilir ve 3 adımda bunu gerçekleştirebilirsiniz. Pin kodu değeri belirlenir, canlı destek hattı yardımıyla ödeme yapılır ve kart 5 dk içinde alınır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM