ASTROPAY KART HAKKINDA

ASTROPAY KART HAKKINDA

ASTROPAY KART HAKKINDA

Geçerli olduğu sosyal platformda kredi kartına ihtiyaç duyulmadan kullanılan ve çevirim içi mağaza olarak da bilinen astropay, ön ödemeli pratik amaçlar için üretilmiş bir karttır. Sanal para olarak da bilinmektedir.

Kartın temin edilmesi oldukça kolaydır. Kartı almak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Astropay diğer kartlardan farklı olarak uzun bir süre bekleme dönemine ihtiyaç duymaz. Kısa bir sürede kartın sahibi olursunuz.

Astropay kart belirli limitlere sahiptir ve bütçenize uyum gösterir. Belirli limitlere göre sınıflandırılmıştır ve kullanım amacına göre kartı temin edebilirsiniz. Aynı zamanda devamlı güncellenen sosyal platformlara uyum sağlar ve oyun siteleri başta olmak üzere güvenilir alışveriş imkanı sağlar. Aynı zamanda kampanyalardan yararlanmak için de uyumluluk gösterir.

Kartın en önemli özelliği ve avantajı ücretsiz temin edilebilmesidir. Astropay Kart, yapacağınız ödeme miktarı kadar harcama imkanı sağlar. Yani aslında ödeme miktarını, harcamaları siz kendiniz belirlersiniz. Kredi kartlarından farklı olarak ödenmeyen sürede borç eklenmesi gibi faiz sorunları da yoktur.

İnternet üzerinden yapılan başvuru işlemi sonrasında karata sahip olabilir ve kartla uyumlu sitelerden alışveriş yapabilir, karta özel ya da siteye özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Aldığınız kartın harcama limiti sizin tarafınızdan belirlendiği için buna uygun harcama yaparsınız. Dikkat etmeniz gereken nokta, kartın harcamasının yapılabilmesi için sitenin kart harcama şekliyle yani kartla uyumlu olması gerekir. Her site uyumlu olmayabilir.

Astropay kartın diğer bir özelliği dünyadaki diğer kartlardan dilediğiniz kadar alma hakkına sahip olmanız ve bunu kredi kartındaki zorunluluk ve ekstra ödeme koşullarından bağımsız olarak yapmanız. Yani eğer kart limitiniz biterse başka bir kart alarak devam edebilirsiniz. Ayrıca dünya üzerindeki klasik oyunlar üzerinden bazı ürünleri de kolaylıkla alabilirsiniz. Sosyal ağlar üzerinden oynanan oyunlarda da oldukça avantaj sağlayacaktır.

Kartı satın aldığınızda ekstra kart ödemesi yapmanıza gerek kalmayacak, kredi kartına oranla çok daha avantajlı bir kart elde etmiş olacak ve güvenilir alışverişin tadını çıkarıyor olacaksınız. İnternet şubelerinden kart başvurusunda bulunduğunuzda en hızlı şekilde elinize ulaşacaktır. Bu kartla dünya çapındaki birçok oyunu rahatça oynamak ve isteğe göre limitleri çevirim içi mağazalarda da kullanmak mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM