Astropay Kart

astropay

 

 

 

 

 

Astropay Card ( Kart ) fiziksel olan bir kart değildir. AstroPay Card ( Kart ) da bir karttaki miktar bitene kadar birden çok yatırım gerçekleştirilebilir.

Astropay

Dolar (USD) kurunda

16 haneli bir kart numarasından ibaret

Yanında CVV (güvenlik kodu)

Ve son kullanım tarihi vardır.

Kartınız ile alışveriş yaparken kartınızın 16 haneli numarasını, CVV güvenlik kodunu ve kartınızın son kullanım tarihini ve kaç dolar ödeme yapmak istediğinizi belirtir ve ödeme yapmak istediğiniz websitesinin kurundaki değerini anında görebilir ve size sunulan kurları ayrıca takip edebilirsiniz.

çizgi

Nasıl Kullanılır ?

AstroPay kartınızı, ödeme metodu olarak AstroPay sunan her sitede kullanabilirsiniz.

1. Seçtiğiniz siteden ödeme metodu olarak AstroPay i seçin.

2. Kart bilgilerinizi girin(16 haneli kart numarası, Güvenlik kodu(CVV) ve Son kullanım tarihi) ve ödemeyi onaylayın.

 

Önemli: Kartınızdaki tüm bakiyeyi veya bir kısmını kullanabilirsiniz.

Kartınızda daha sonra kullanmak üzere bakiye bırakabilirsiniz.

Ek olarak, 500$ üzerindeki ödemeleriniz için 10 taneye kadar AstroPay kartı birleştirebilirsiniz.

3. Ödemenin doğrulanması anlıktır. Yatırdığınız ücret ya da satın aldığınız ürün anında doğrulanacaktır.

çizgi

Astropay-nedir 

Astropay Card Nedir?

1-Bildiğimiz banka kartları gibi fakat elle tutulur bir kart değildir. Sanal kart numaralarında oluşur ve aynı banka kartı gibi satın aldığınız miktarı kullanırsınız. Size verilen 16 haneli kart numarası, son kullanma tarihi ve cvv kodu ile alışverişlerinizi aynı kredi kartı gibi yapmanıza olanak tanır.

Kredi kartından tek farkı ön ödemeli olması yani önce bakiye yükleyip daha sonra kullanıyor olmanızdır.

2 -Sistem olarak ön ödemeli kartlardan bir farkı yoktur fakat kullanım olarak ve alt yapısal olarak oldukça geniş bir alana sahiptir. Özelikle kullanımı sırasında oldukça güvenli olan CVV kodu ve son kullanım tarihi bulunmaktadır. Bu sayede internet kullanıcıları ödemelerini kolay bir şekilde yapmaktadırlar. Dolar birimli olarak satışı ve kullanımı yapılmaktadır fakat hesabınız TL ise bazı sitelerde TL değerini yazmanız istenebilmektedir.

Farkı veya Avantajı Nedir?

Diğer ön ödemeli kartlardan farkı geçen sitelere yüklerken bakiyenizden istediğiniz miktarı yansıtmanızdır. Yani 50$ miktarında astropay satın almış olduğunuzu farzedelim ve bu kartı kullanırken istediğiniz siteye 5$ bakiyesini aktarıp aynı bilgiler ile başka sitede 45$ bakiyesini kullandınız veya farklı farklı miktarları kullanmanıza olanak tanır. Bildiğiniz banka kartı gibi düşünün bakiyenizi dilediğiniz yerde içerisindeki miktar bitene kadar kullanmanızı sağlar.

Sanal banka kartından tek farkı bakiyeniz bittiğinde kodunuz iptal olur ve yeni bakiye yüklü pin kodu satın almanız gerekir.

çizgi 

Astropay Bozdurma

Firmamız kart bozum işlemlerinizi resmi yollarla yapmaktadır.Her zaman en yüksek döviz kurunu değerli müşterilerimize sunmaya gayret gösterirken, işlemlerinizi verdiğiniz kart adedine bağlı olarak 5-10 dakika arasında tamamlıyoruz.

Ayrıca tüm bankalarla çalışarak bozum işlemleri sonunda almanız gereken ödemeyi dilediğiniz banka hesabınıza anında gönderiyoruz.

*BOZUM İŞLEMLERİNİZ İÇİN “CANLI DESTEK” ÜZERİNDEN ASİSTANLARIMIZA BAĞLANARAK BİLGİ ALABİLİR VE İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.*

çizgi 

 Kredi Kartıyla Satış

Artık Kredi Kartınızı kullanarak da güvenli ve hızlı bir şekilde ön ödemeli kart satın alabilirsiniz. Astropay, Paykasa ve diğer kartları kartsatis.com güvencesiyle alın.

Yapmanız gereken çok kolay. “Canlı Destek” üzerinden asistanlarımıza danışarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

WHATSAPP İLETİŞİM