Harcanamayan Paykasa Limiti Nasıl Bozdurulur?

Harcanamayan Paykasa Limiti Nasıl Bozdurulur?

Harcanamayan Paykasa Limiti Nasıl Bozdurulur?

 

Belirlenmiş limitle doldurulan paykasa ön ödemeli sanal kartlarda harcama sonunda kalan bakiye uygun fiyatlarla bozdurulabilir. Bütün paranın üstünün alınması olarak düşünülebilecek işlem sunduğumuz kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışıyla kolay bir şekilde tamamlanabilir.

 

Paykasa Bozdurma İşleminde Atılması Gereken Adımlar Nelerdir?

 

Güvenli paykasa bozdurma hizmetiyle fark yaratan ekiplerimiz, canlı destek hattıyla da akılda kalan her türlü soruya net cevabı verebilirler. Sektörün öncü firmaları arasında yer alan şirketimiz, bozdurulmak istenen paykasa koduyla işlemlerin kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Belirtilen banka hesap numarasına kısa süre içerisinde aktarılan bakiye, en güncel kur rakamları dikkate alınarak hesaplanır.

 

Paykasa kullanmak isteyenlerin banka hesabı olması zorunlu değildir. 18 yaşının üzerindeki herkes işlem yaparak ön ödemeli sanal kredi kartına sahip olabilir. Yüzlerce web sitesinde ürün ya da hizmet alımı için kullanılan kartlar sayesinde kişisel bilgiler ve hesap bilgileri girilmeden güvenli ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir. İnternet üzerindeki alışverişlerde kullanılmak üzere alınan kartlarda kalan bakiye ihtiyaç halinde bozdurularak işlemin yapıldığı hesaba anında aktarılabilir.

 

Güvenliğinizle İlgili Her Türlü Önlem Alınır!

 

Karşılıklı güven ilişkisi içinde sürdürülen paykasa bozdurma işlemleri en avantajlı güncel kur bilgileri üzerinden tamamlanır. Tüketicilerin rahatlığı ve ihtiyaçlarının karşılanması için verdiğimiz hizmetler kapsamında kartınızda kalan ve ihtiyacınız olmayan bakiyeleri nakde çevirebilir ve bir sonraki harcamalarınızda yeniden kullanabilirsiniz. İhtiyaç fazlası olarak alınan kartlar veya yüklenen bakiyelerin yeniden paraya dönüşebildiği sistem sayesinde siz de harcamalarınızı kontrol altında tutmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM