İNTERNET ALIŞ VERİŞİ VE ÖDEME İŞLEMLERİNİN YENİ YÜZÜ ASTROPAY

İNTERNET ALIŞ VERİŞİ VE ÖDEME İŞLEMLERİNİN YENİ YÜZÜ ASTROPAY

İNTERNET ALIŞ VERİŞİ VE ÖDEME İŞLEMLERİNİN YENİ YÜZÜ ASTROPAY

                 Günümüzde internet üzerinden alış veriş yapan kullanıcıların sayısı gün geçtikçe katlanarak ilerliyor. Bunun başlıca sebebi internet üzerinden yapılan alış verişin gün geçtikçe güvenli olması ve bunun için hız kesmeden yapılan çalışmalar. Ün yapmış ön ödemeli satış ve para kartı pazarlayan firmalar, internet üzerinden yapılan alış verişlerin ve ödemelerin güvenli bir hal alması için uzman ekiplerle çalışıyor.

Bunların başında yer alan isimlerden biri ise astropay. Bu isim internet üzerinde yapılan alış verişlerde ve ödemelerde son derece kullanışlı bir yöntemdir. Şöyle ki, kartın söz konusu internet sitesinden bir üyelik alınır ve her hangi bir bakiye seçerek bir sanal kart satın alınır. Bu bakiyeler on dolardan başlayıp beş yüz dolara kadar genişlik sahibidir. Ardından satın alınan bu kart ile beraber her hangi bir kredi kartında bulunan pin kodu ve güvenlik koduna da sahip olunur. Daha sonra yapılacak olan alış veriş ya da ödeme işlemi için gereken panele girilir.

Yapacağınız işlemde astropay kart anlaşması var ise sadece bir kaç tık ile yapmak istediğiniz işlemi tamamlayabilirsiniz. Bugün internet üzerinde astropay kart yüzlerce internet sitesi ile anlaşmalı haldedir ve anlaşma sağlamaya devam etmektedir.

Bunun dışında söz konusu astropay size her hangi bir faiz ya da ekstra bir ödeme gerektirmiyor. Sadece satın almak istediğiniz bakiyeyle beraber söz konusu kdv ve komisyon ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında fazladan bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Söz konusu sanal kartın avantajlarından ise şu şekilde bahsedebiliriz. Bu ödeme yöntemi ile yaptığınız alış veriş ve ödemelerde saat kaç olursa olsun beklemiyor ve anında işleminizi tamamlayabiliyorsunuz.

Ayrıca bankaların kestiği havale ya da eft kesintisini ödemek zorunda olmuyorsunuz. Bunun dışında işlem yaptığınız internet sitesi de sizden kesinti yapabilir. Fakat bu sanal kart ile yapacağınız işlemlerde sizden ekstra bir kesinti yapma ihtimali yoktur. Söz konusu kartları internet satış ve ödeme pazarına karşı çok az bilgisi olan herkes kullanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM