İNTERNET ÜZERİNDEN ÖDEMELERİN EN KOLAY YOLU ASTROPAY

İNTERNET ÜZERİNDEN ÖDEMELERİN EN KOLAY YOLU ASTROPAY

İNTERNET ÜZERİNDEN ALIŞ VERİŞ VE ÖDEMELERİN EN KOLAY YOLU ASTROPAY

 İnternet üzerinden yapılan alış veriş ve ödemelerin hemen hemen tamamı günümüzde güvenli bir hal almış durumdadır. Ayrıca büyük ön ödeme firmaları ve satış yapan site sahipleri sanal alış veriş ve ödemelerin daha güvenli bir hal alması için uzman ekiplerle çalışmakta. İnternet alış verişlerinin ve ödemelerinin temelinden başlayalım. Bir kredi kartına sahipsiniz ya da banka kartına. Bir alış veriş sitesine girdiniz. Her hangi bir elbise ya da ayakkabı satın almak istiyorsunuz.

Satın al butonuna tıkladığınızda karşınızda ödeme seçenekleri çıkacaktır. Bunlardan biri ise astropay. Eğer sadece kredi kartından ödeme yapmak istiyorsanız bunu bir kez daha düşünün. Çünkü hiç kimse şuanda internet üzerinde kart bilgilerini paylaşmak istemiyor.

Bunun sebebi ise işlem yapacağınız sitenin teması alış veriş. Para değil. Banka kartında da aynı durum söz konusu. Fakat astropay üyeliğinden sonra satın alacağınız sanal kart ile aynı sistemde alış veriş yaptığınızda sahip olduğunuz kredi kartı bilgilerinin hiç birini site ile paylaşmak zorunda olmuyorsunuz. Astropay ön ödemeli sistemin teması para. Bu yüzden sistemin odak noktası güvenlik.

Yapacağınız tüm işlemlerde tek muhattabınız oluyor ve 24 saat canlı destek ile tek bir soru işareti bile bırakmıyor tarafınızda. Peki, astropay nedir? Söz konusu internet sitesine girip üyeliğini alacağınız ve ardından bir bakiye seçip sanal kart ile işlem yapabileceğiniz bir platform. Söz konusu bakiyeler ise on dolar ila beş yüz dolar arasında değişiyor. Söz konusu kartı aldıktan sonra alış veriş yapacağınız siteye ya da ödeme yapacağınız siteye giriyorsunuz. Bu işlemden sonra işlem yapmak istediğiniz kısma gelip ödeme seçeneklerinden astropay kart ile seçeneğini seçiyorsunuz.

Satın aldığınız astropay kart ile aynı zamanda size bir kredi kartında bulunan pin kodu ve güvenlik numarası veriliyor. Bu numaralar ile tamamlamak istediğiniz alış verişi ya da ödemeyi kolaylıkla tamamlıyorsunuz. İnternet kullanmayı bilen hemen hemen herkes bu avantajlı sistemden yararlanabilir. Sadece bir banka hesabınız ya da bir kredi kartınız olması yetiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM