ÖN ÖDEMELİ KARTLARIN YENİ YÜZÜ ASTROPAY KART

ÖN ÖDEMELİ KARTLARIN YENİ YÜZÜ ASTROPAY KART

ÖN ÖDEMELİ KARTLARIN YENİ YÜZÜ ASTROPAY

 Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte internet siteleri üzerinden basit ve çevrimiçi alışveriş yapma oranı artmıştır. Günümüzde insanlar evde veya iş yerinde oturduğu yerden istediği ürünü satın alabilmenin keyfini yaşayabilmektedir. Ancak ödeme yaparken verilmesi gereken kişisel bilgiler konusunda birçok alıcı kaygıya düşmektedir. Alışveriş yapılan site güvenilir değilse veyahut alıcı herhangi bir bilgisini paylaşmak istemiyorsa alışveriş yapması sıkıntılı olacaktır.

Bu noktada hayatımıza yeni yeni giren Astropay, ödeme metodu sunan her alışveriş sitesinde kullanabileceğiniz ön ödemeli ve pin kodlarıyla çalışan bir sanal kart sistemidir. Piyasada daha çok bilinen kredi kartı, banka kartı, paypal ve diğer ön ödemeli kartlarla çevrimiçi alışveriş yapıldığında fazladan faiz ve kart ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ancak sitelere kişisel bilgilerini vermek istemeyen tüketiciler için geliştirilmiş AstroPay Kart size hem güvenli hem de kolay bir alışveriş sağlamaktadır.

Kartı dünyanın her yerinden, internet aracılığıyla, istediğiniz miktarla satın alabilirsiniz. Hiçbir ek ücret ödemeden, basit bir başvuru sisteminden sonra kartınız anında e-mail adresinize gönderilecektir. Ayrıca satın alındığı andan itibaren kullanıma hazırdır, beklemeye gerek yoktur. Alacağınız her kartın bir değeri vardır ve bu değer kadar harcarsınız. Kartı satın aldıktan sonra size sanal pin kodları verilir ve pin kodlarınızda satın aldığınız miktar kadar bakiyeniz olur. Bu harcamalarınızı kontrol altında tutmak için de işinize yarayacaktır. Bakiyeniz bittiğinde kodunuz iptal olmakta ve yeni bakiye yüklü pin kodu satın almanız gerekmektedir.

Kartın kullanımı ise, satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra tarafınıza verilen sanal pin kodlarını anlaşmalı sitenin ödeme yöntemleri kısmındaki astropay kısmına girmenizle kolayca gerçekleşir. Almış olduğunuz kart tutarını dilediğiniz gibi tek seferde veya azar azar harcamanız mümkündür.

AstroPay Kart, kişisel bilgilerini sitelerle paylaşmak istemeyen ve gizlilikten yana olan herkes tarafından kullanılabilen bir sistemdir ve bu hizmeti destekleyen her site üzerinden kullanılabilir. Oldukça basit ve limitli olması gibi bir sürü imkan sunarak tüketicilerin yeni gözdesi haline gelebilmesi mümkündür. Ön ödemeli kartların yeni yüzü olan bu sistem ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaşacak ve kolay alışılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM