Online Ödemelerde Riske Yer Vermeyin!

Online Ödemelerde Riske Yer Vermeyin!

Online Ödemelerde Riske Yer Vermeyin!

            Tüketiciler için pek çok avantaj içeren online alışveriş imkanı sanal kartlarla yapılan ödemelerle daha güvenli hale getirilebilir. Bilinçli internet kullanımı sayesinde pek çok fırsatın bir arada sunulduğu siteler üzerinden ürün veya hizmet satın alırken ön ödemeli sanal kart kullanarak kişisel bilgilerinizin 3.şahıslara karşı koruma altına alınmasını sağlayabilirsiniz.

 

 Pratik Bir Kullanıma Sahip Sanal Kart: Paykasa

 

            Belirlenmiş bakiyenin yüklendiği ön ödemeli bir sanal kart olan paykasa eşliğinde harcamalarınızı kontrol altına alabilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik hesabınızda kalan bakiyeyi paykasa bozdurma işlemi sayesinde hemen nakde çevirebilirsiniz.

 

            Kişisel bilgilerinizin yanı sıra hesap bilgilerinizi de paylaşmadan sadece sanal kart kodunuzla tamamlayabileceğiniz ürün veya hizmet alımlarında fiziki bir karta sahip olmadığınız için çeşitli avantajlara da sahip olabilirsiniz. Kartın kaybolma veya çalınma riskinin olmadığı ödemelerde sadece sahip olduğunuz kodla özgürce harcama yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

 Hızlı Ödeme İşlemleri

 

            Satın aldığınız ön ödemeli sanal kartın limiti dolduğu zaman hızlı bir şekilde yeni limitli kodunuza kavuşabilirsiniz. Uygun komisyon ve döviz kuru eşliğinde sunduğumuz hizmetler sayesinde siz de gönlünüzce alışveriş sitelerini dolaşabilir ve istediğiniz ürün ya da hizmeti kolayca satın alabilirsiniz.

 

            Kullanıcısına sadece kolaylık değil aynı zamanda prestij ve güven vaat eden paykasa ile ödeme konusunda risk yaşamaz ve kartta kalan tutarı istediğiniz zaman bozdurarak hesabınıza aktarabilirsiniz. Gittikçe yaygın bir kullanım alanına sahip olan sanal kartlar sayesinde cebinizde kart veya para taşıma zorunluluğu olmadan da istediğiniz harcamayı yapma lüksüne sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM