Paykasa Bozdurma İşleminde Yüksek Kur

Paykasa Bozdurma İşleminde Yüksek Kur

Paykasa Bozdurma İşleminde Yüksek Kur

 

            Paykasa bozdurma işlemi yapmak istiyorsanız, yıllardır güven ve müşteri memnuniyeti için faaliyet gösteren firmamızla ve canlı deste hatları ile iletişime geçebilirsiniz. Bazı siteler yüksek fiyatlarda paykasa bozdurma işlemi yapacağını vaat ederek, bozdurma işlemi esnasında bazı komisyon masrafları almaktadır. Firmamızın ekstra komisyon ücreti almamakta ve günlük kura göre paykasa bozdurma işlemi yapmaktadır.

 

Paykasa Bozdurma İşleminde Adımlar

 

Paykasa bozdurma işlemi yapacaksanız bazı adımları izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle, müşteri temsilciniz ile irtibata geçerek, paykasa bozdurma işlemindeki kur fiyatlarını öğrenmeniz gerekmektedir. Ayrıca, paykasa kur fiyatlarına site üzerindeki kaynaklardan da erişebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra müşteri temsilcisine paykasa kart kodunu vererek, bozdurmak istediğiniz meblağı belirtmelisiniz. Bozdurulan paykasa tutarınız banka hesabınıza aktarılması için gerekli banka hesap numaralarını da vermelisiniz. Müşteri temsilcinize sadece bozdurulan paranın hesaba geçmesi için banka bilgilerini vereceksiniz. Burada herhangi bir kişisel bilgi paylaşımı söz konusu değildir.

 

Paykasa Bozdurma İşlem Süresi

 

Paykasa bozdurma işlem süresi oldukça kısadır. Müşteri destek hatlarına ulaşarak, Paykasa bozdurma talebinizi müşteri temsilcisine ilettikten ve gerekli bilgileri temsilcimiz ile paylaştıktan sonra oldukça hızlı bir şekilde paykasa bozdurma işlemlerine başlanacaktır. Paykasa hesabınızda bulunan paranın banka hesabınıza aktarılması ise gün içerisinde yapılmakta olup, yaklaşık 15 dakika kadar sürmektedir. Maksimum 15 dakika içerisinde yapılan işlemlerden sonra anında paranız hesabınıza geçmektedir. Ekstra bir bekleme süresi oluşması halinde bu durum tamamen bankanız ile ilgili bir durumdur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM