Paykasa Güvenli Midir?

Paykasa Güvenli Midir?

Paykasa Güvenli Midir?

 

Online alışveriş güvenilirlik problemleri sebebiyle kullanım konusunda tereddütler doğurmaktadır. İnternette yüzlerce, binlerce site vardır. Alışveriş yapılırken bunlardan birkaçına güven duyulabilir ancak hepsine güven duymakta mümkün değildir. Bu sebeple kişisel bilgileri paylaşmak da akılcı bir yöntem olarak gelmeyebilir. Bu durumda Paykasa kullanımı oldukça güvenilirdir. Sitemizden de Paykasa tek kullanımlık kartları sorunsuz ve güvenli bir şekilde satın alınabilmektedir. Paykasa hiçbir kişisel bilgiye ve üyeliğe ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır.

 

Paykasa ve Güvenlik

 

Paykasa kartları satın alırken kullanıcıların aklına yine güvenlik soruları gelebilir. Paykasa ödeme yöntemi olarak her ülkede en sık kullanılan ödeme şekillerini tercih etmektedir. Ancak havale, nakit para yatırma, online banka havalesi, ön ödemeli kartlar gibi birçok seçenek ödeme yöntemleri arasında bulunmaktadır.

 

Ödeme karşılığı alınan kartlar da tek kullanımlıktır. Yani €50 değerinde bir Paykasa kartı alındığında, 16 haneli benzersiz Paykasa PIN kodu ile işlem yapılır. Bu kartta bulunan bakiye bittiğinde ise, kullanıcı yeni bir kart satın alır. Yani kartlara yükleme yapılmamaktadır. Bu da işlemi çok daha güvenilir konuma getirmektedir. Kart değerleri katlanarak €5000 değerine kadar çıkmaktadır. Üst sınır bu karttır. Başlangıç kartı ise €10 kartıdır. Paykasa tüm dünya tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılan, online alışverişte en güvenilir ödeme yöntemlerinden biridir. Bu sebeple de kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Her gün yeni alışveriş siteleri ödeme yöntemlerine Paykasa seçeneğini eklemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM