Paykasa Kart Güvenli Midir?

Paykasa Kart Güvenli Midir?

Paykasa Kart Güvenli Midir?

 

Paykasa kart, internet üzerinden alışveriş yapmayı seven müşteriler tarafından ön ödeme aracı şeklinde kullanılan bir karttır. Paykasa kartın temel amacı internet ortamında müşterilere yüksek güvenlik sağlamasıdır. Bu yönü ile paykasa kart oldukça güvenli bir ödeme aracıdır. Özellikle, paykasa kartın tek kullanımlık olması ve kullanıldıktan sonra iptal edilmesi paykasa kartın ne kadar güvenli bir ödeme aracı olduğunu göstermektedir. 16 haneden oluşan kart numarası ile elektronik tüm ortamlarda alışverişinizi yapabilir, güvenliğinizi 0 oranında sağlayabilirsiniz. Ayrıca, tek kullanımlık olan kartınız için herhangi bir çalınma ve kayıp riski de bu yönü ile bulunmamaktadır.

 

Online Oyunlar İçin Paykasa Kart

 

Paykasa kart özellikle oyun sitelerinde fazlaca kullanılan bir ödeme aracıdır. Online oyunlarda hatta uluslararası çapta yer edinen oyun sitelerinde online alışveriş yapabilirsiniz. League of Legends, Knight Online ve Metin 2 gibi dünyaca ünlü olan popüler oyunlar için paykasa kart hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyun içerisinde alışverişinizi yaptıktan sonra ödeme kısmında paykasa kartı seçmektir.

 

Paykasa Kart ile Minimum Komisyon

 

Firmamız paykasa kart ile ilgili tüm hizmeti müşteri odaklı olarak kullanıcılara sunmaktadır. Paykasa kart kullanıcıları sitelerde ödeme aracı olarak paykasa seçeneğini tercih ederek, diğer ödeme araçlarına göre minimum tutarda komisyon öderler. Özellikle, bazı oyun sitelerinde kredi kartı ve havale işlemlerinde banka komisyonları oldukça yüksektir. Paykasa kartın hizmetlerinde herhangi bir ek ücret bulunmamakla birlikte, minimum oranda komisyon alınmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM