Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

 

Paykasa kart satın alma işlemi için öncelikle paykasa kart bayilerini ve paykasa kart satış sitelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Satın alma işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken site üzerinde yer alan kişi bilgilerini doldurmaktır. Gerekli üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra size tanımlanan paykasa kart numarası ve kişi bilgileri ile sisteme giriş yapmanız gerekir. Ardından çıkan sayfa üzerinden satın almak istediğiniz kart tutarını seçerek, hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

 

Paykasa Kart Minimum ve Maksimum Tutarları

 

Paykasa kart hesabınıza belirli tutarlarda para yükleyerek, internet üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa karta minimum 10 Euro yükleyebilirsiniz. Maksimum tutar olarak ise 5000 Euro yükleme imkanınız bulunmaktadır. Tüm yüklemeleri ve gerekli işlemleri site üzerinde yer alan canlı destek kısmından da yapabilirsiniz. İnternet üzerinden gerekli tutarı harcadıktan sonra isteğe bağlı olarak tekrar paykasa kartınıza kullanacağınız tutarı yükleyebilirsiniz.

 

Paykasa Kart ile 7/24 Satın Alma İşlemi

 

Paykasa kartınıza gerekli para yükleme işlemlerini haftanın 7 günü 24 saati dilediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir destek almadan oldukça kolay bir yolla kartınıza paykasa sitesinden ya da bayilikler üzerinden para yüklemesi yapabilirsiniz. Aynı şekilde paykasa kart içerisinde bulunan tutarları günün her saatinde bozdurma işleminden yararlanarak, hesabınıza aktarabilirsiniz. Dilerseniz bu işlemleri canlı destek kısmından yardım alarak da yapabilirsiniz. Firmamız, güvenli olarak tüm para yatırma ve bozdurma işlemlerinde kullanıcılarına 7/24 destek olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM