Paykasa Kartı Kimler Kullanabilir?

Paykasa Kartı Kimler Kullanabilir?

Paykasa Kartı Kimler Kullanabilir?

 

Paykasa kartı e-ticaret ortamında ve sanal ortamda alışveriş yapan herkes kullanabilmektedir. Özellikle, paykasa kartı kullanmak isteyen kişiler kupon alışverişinde 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 18 yaşını dolduran ve internet üzerinden alışveriş yapmayı seven her kullanıcı paykasa kart hizmetlerinden faydalanabilir. E-ticaret ortamında geçerli olan paykasa kart kullanımı için herhangi bir banka hesabına da ihtiyaç duyulmamaktadır.

 

Paykasa Kart Miktarları

 

Paykasa kart ön ödemeli olarak internet ortamında güvenli bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlamaktadır. Paykasa kart, sanal ortamda geçerli olan ve dünyanın her yerinde alışveriş imkanı sunan bir karttır. Bu yönü ile alışverişlerin daha güvenli hale getirilmesi için paykasa kart tek kullanımlık olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar paykasa kartlarına belli miktarlarda elektronik para yükleyerek, internet üzerinden alışverişlerini tamamlayabilirler. Paykasa kart kupon miktarları ise Euro para birimi türünden yapılmaktadır. Kart içerisine yüklenen tutarlar ise €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500, 1000€ şeklinde değişmektedir. Bu tutarlar paykasa kart satış bayileri üzerinden yüklenebilmektedir. Firmamız paykasa kart ile ilgili tüm hizmeti müşterilerine sunarak, güvenli bir şekilde elektronik ortamlarda alışveriş yapılmasını sağlamaktadır.

 

Paykasa Kart ile Ödeme Kolaylığı

 

Paykasa kart elektronik ortamda güvenli ve kolay bir ödeme seçeneği sunmaktadır. Paykasa kart alımlarında kart üzerinde 16 haneden oluşan kart numarası verilmektedir. İnternet sitelerinde bu kart numarasını girerek, oldukça güvenli ve kolay şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tek kullanım halinde sunulan paykasa kartlar, ödeme işleminden sonra direkt geçersiz kabul edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM