Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

 

Son dönemlerde küreselleşme ile birlikte internet üzerinden alışveriş yapmak son derece yaygınlaşmıştır. Ancak birçok insan güvenli bulmadığından online alışverişe hoş bakmamaktadır. Bir taraftan da online alışverişin sunduğu pek çok avantaj ve indirimden de yararlanmak istemektedir. Bu durumda bir talep ortaya doğmaktadır. Kişisel bilgileri vermeden online alışverişe imkan tanıyan bir ödeme sistemi talebidir bu. Talebe bağlı olarak da Paykasa ortaya çıkmıştır. Paykasa kullanıcının hiçbir kişisel bilgisine ihtiyaç duymadan, online alışveriş yapabilmesine imkan tanıyan bir ödeme şeklidir. Tüm dünyada kabul görmüş olan bu ödeme sistemi, şu anda tüm büyük alışveriş sitelerinde ödeme yöntemi olarak kabul görmektedir.

 

Paykasa Nasıl Kullanılır?

 

Paykasa kullanmak için bir üyelik açmaya, kişisel bilgileri paylaşmaya gerek yoktur. Sitemiz paykasa satın alma işlemlerini güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Tek yapılması gereken Paykasa ödeme yönteminde bulunan 10€ 20€ şeklindeki kartlardan birini satın almaktır. Sonrasında kullanıcıya 16 haneli ve benzersiz bir Paykasa PIN kodu verilmektedir. Bu aşamadan sonra tüm ödemeler bu kod yardımı ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilir.

 

En fazla 5000€ değerinde kart satın alınabilir ve kartlar tek kullanımlıktır. Bu da tamamen kullanıcı dostu ve güvenliği öncelik olarak alan bir önlemdir. Bu sebeple harcama miktarı göz önüne alınarak kart satın alınması tavsiye edilmektedir. Sonrasında yeniden başka bir kart satın alınarak kullanılabilir. Ödeme yöntemi olarak, her ülkenin içerisinde en çok kullanılan yöntem tercih edilmekte ama yanında pek çok seçenek de sunulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM