Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

İnternet ortamında yapılan alışveriş veya ödemelerin güvenilir bir şekilde gerçekleşmesine imkan veren paykasa, kısaca ön ödemeli bir elektronik para olarak tanımlanabilir. Kredi kartı olmayan ya da kişisel bilgilerini online ortamda 3.şahıslarla paylaşmak istemeyenler için en yeni hizmet seçeneği olarak karşımıza çıkan ürün, 16 haneden oluşan bir sanal karttır.

 

Online Ortamda En Güncel Ödeme Yöntemi

 

Gelişen dünya ve ihtiyaçlar göz önüne alındığı zaman pek çok kişiyi memnun eden ön ödemeli kartlara firmamız üzerinden güvenle sahip olabilirsiniz. E-ticaretten oyun sitelerine, oyundan hizmet satın almaya kadar çok farklı alanlarda kullanılabilen sanal kart, harf ve rakamlardan oluşan bir koda, son kullanma tarihine ve güvenlik numarasında sahiptir.

 

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini ön planda tutan hizmetlerimiz sayesinde, harcama yapmak istediğiniz rakamı kartınıza yükletebilir ve böylece alışveriş limitlerinizi de kontrol altına almış olabilirsiniz. Tek kullanımlık bir ödeme aracı olarak düşüneceğiniz hizmetlerimiz sayesinde online ortamda yapacağınız alışverişler ve hizmet satın alımlarında ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz.

 

Kaybolma ve Çalınma Riski Olmayan Kart

 

Tek kullanımlık olan ve belirlenen limitler dışında harcama yapılmasına imkan vermeyen paykasa, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirdiği için kaybolma veya çalışma riski de ortadan kalkar. Firmamızın sunduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler çerçevesinde mobil veya internet bankacılığı üzerinden seçtiğiniz bakiyeyi sanal karta yükletebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Kartın kullanımı hakkında da müşterilerimize kesintisiz hizmet sunar ve ilk deneyimlerinin keyifli bir anıya dönüşmesine yardımcı oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM