Paykasa Ödeme Biçimleri

Paykasa Ödeme Biçimleri

Paykasa Ödeme Biçimleri

 

İstediğiniz herhangi bir yolu seçerek güvenli bir şekilde paykasa alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu çerçevede banka havale ile birlikte EFT’nin yanında, TL olarak ön ödemeli pinler gibi daha birçok değişik seçenek kapsamında transfer sağlayabilirsiniz. Farklı ödeme yöntemleri ile birlikte elde edebileceğiniz değişik paketlerdeki güncel kur üzerinden sanal kartınızı, şimdi hemen sitemize giriş yaparak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla yasal yollardan elde edebilirsiniz. Aynı zamanda sadece alım değil paykasa bozdurma işlemlerini de yine sitemiz üzerinden yapabilir, nakde çevirdiğiniz paranız ile birlikte zor zamanlarınızda büyük bir rahatlık yaşayabilirsiniz.

 

Kolay Ödeme Yöntemi İle Veya Paykasa Sahibi Olma İmkanı

 

Değişik ödeme yöntemlerini kullanmak suretiyle başta EFT ve banka havale olmak üzere, farklı seçeneklerle rahatlıkla bu sanal karta sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamız çerçevesinde sitemize giriş sağlayarak, tamamen güvenilir yollardan ve yasal prosedür çerçevesinde müşteri temsilcilerimizden destek almaktır. Güncel olan birbirinden farklı alışveriş siteleri ile birlikte oyun ve e-ticaret sitelerinde değerlendirilebileceğiniz bu sanal kart sayesinde, kişisel bilgilerinize ihtiyaç olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda paykasa kart bozdurma işlemini yine müşteri temsilcilerimizle, onlara pin kodunu vermek ve banka hesap numarası da sunmak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güvenle Alışveriş Yapın

 

Kredi kartı veya banka kartı kullanmadan rahatlıkla hiçbir kesimin gerçekleşmediği seçenekler dahilinde bu sanal kartı kullanabilir, alışverişinizi daha güvenli ve hızlı yoldan sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen sitemiz üzerinden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM