Paykasa Para Bozdurma İşlemi

Paykasa Para Bozdurma İşlemi

Paykasa Para Bozdurma İşlemi

 

Elektronik ortamda yapılan tüm alışverişlerde kullanılabilen paykasa kartınız için para bozdurma işlemi yapmak istiyorsanız günün her saatinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Özellikle, acil nakit ihtiyacınızın oluşması halinde paykasa kart içerisinde yer alan tutarları nakit tutarlara çevirerek, anında hesabınıza paranın geçmesini sağlayabilirsiniz. Paykasa kart para yatırma işlemlerinde kolaylık olduğu gibi para bozdurma işlemlerinde de aynı kolaylık müşteri memnuniyeti açısından sağlanmaktadır.

 

Para Bozdurma İşleminde Canlı Destek

 

           Paykasa bozdurma işlemlerinizi en kısa ve güvenilir şekilde paykasa bayilik firmalarından halledebilirsiniz. Canlı destek kısmından yararlanarak, ilgili kişilere paykasa bozdurma talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Yapılan işlem yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Öncelikli olarak canlı destek kısmına talebinizi ilettikten sonra paykasa kartınız için gerekli üyelik bilgilerinizi müşteri temsilcisine vermeniz gerekmektedir. Ardından, paykasa kart hesabınızda bulunan tutarın ne kadarının bozdurma işlemine tabii tutulmasını da müşteri temsilcisine iletmeniz gerekmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda kartınızda bulunan meblağ isteğiniz üzerine banka hesabınıza gün içerisinde gönderilmektedir.

 

 Para Bozdurma İşleminde Kur Hesabı

 

Paykasa kart bozdurma işleminde kart içerisinde bulunan meblağ, bozdurma talebinin iletildiği güne göre hesaplanmaktadır. İletilen talep doğrultusunda hesaplanan döviz kuru, kartınızda bulunan paraya göre banka hesabınıza aktarılmaktadır. Talebin iletildiği gün kur düşük ise hesaplanan toplam para miktarı da kura göre düşük olacaktır. Eğer, talebinizin iletildiği gün kur yüksekse hesabınıza aktarılan toplam para da yüksek olacaktır. Bu nedenle, para çekim ve bozdurma işlemlerinde mutlaka kur hesabı yapmanız gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM