Paykasa Yasal Mı?

Paykasa Yasal Mı?

Paykasa Yasal Mı?

 

Paykasa güvenilir ödeme yöntemleri denildiğinde ilk akla gelen seçeneklerden biridir. Bu sebeple de kullanıcı kitlesi oldukça artmaktadır. Ülkemizde de Paykasa kartını bir ödeme yöntemi olarak kullanmak isteyen kişiler, yasallık durumunu merak etmektedir. Zaman zaman ülkemizde ve diğer ülkelerde bazı ödeme yöntemleri veya siteler yasal olmayabilir. Bu doğal bir durumdur. Paykasa satın alma ve bozdurma işlemleri, güvenli bir şekilde sitemizden yapılabilmektedir. İşlemler oldukça basit ve kolay olup herkes tarafından kısa süre içerisinde yapılabilmektedir.

 

Paykasa Satın Almak Yasal Mıdır?

 

Paykasa kartı satın almak ile ilgili Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ile ilgili yasalarda ve BDDK Kanunlarında herhangi bir satış yasağı yoktur. Yani 18 yaşını aşmış, reşit bir birey olan herkes Paykasa kartı satın alarak kullanabilir. Paykasa kartı neredeyse tüm alışveriş sitelerinde kullanılabildiği gibi aynı zamanda, online oyunlar içerisinde ve Facebook içi alım satım işlemlerinde de kolaylıkla kullanılabilmektedir. Hiçbir kişisel veriyi talep etmeyen ve son derece güvenli olan Paykasa kartını kullanmak yasa dışı değildir. Herkes güvenli alışveriş yapmak isteyebilir. Paykasa kartları da bu güvenli işlemi sunmaktadır. Paykasa ile işlem yapabilmek için öncelikle kart satın almak gerekir.

 

Kartlar içerisinde kullanılmak istemeyen bakiye tutarları Paykasa bozdurma işlemi ile, banka hesabına aktarılabilmektedir. Bu işlem de sitemizden güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İlgilenen kişiler müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek Paykasa satın alma veya bozdurma işlemi yapabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM