Sınırınızı Bilerek Güvenle Alışveriş Keyfi

Sınırınızı Bilerek Güvenle Alışveriş Keyfi

Sınırınızı Bilerek Güvenle Alışveriş Keyfi

            Elektronik ortamda para olarak adlandırılan ve güven içerisinde alışveriş imkanı sağlayan paykasa, limit aşımı konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. Özellikle kredi kartı veya banka kartı ile birlikte diğer ödeme seçenekleri dahilinde, limit aşımı yapılabilmekte ve bu da farkında olmadan kişinin zarara uğramasına neden olabilmektedir. Ancak bu sanal karta sahip olduğunuz andan itibaren belirli miktarlarda yükleme gerçekleştirebilir, bu miktarlar kadar alışveriş yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmaya gerek olmadan internet alışverişi ile ürün ve hizmetlere ulaşma şansını yakalayabilirsiniz.

 Belirli Miktarlarda Alışveriş Keyfi

            Firmamız çerçevesinde tamamen güven içerisinde elde edebileceğiniz paykasa kart, sizlere farklı paketlerde sunulmaktadır. Buradan istediğiniz bir miktar seçebilir, 16 haneli sanal kartınızı almak suretiyle tek seferde bu kartı değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde limit aşımı gerçekleşmeden, herhangi bir internet sitesi üzerinden alışveriş sağlayabilir ve bütçenizi zorlamadan tüm değişik ürün ve hizmetlere ulaşabilirsiniz. Daha sonra tekrar alım gerçekleştirmek istediğinizde yeniden sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilir, yine bir paket seçimi yaparak 16 haneli yeni bir sanal kartı çok düşük komisyon seçenekleri eşliğinde edebilirsiniz.

 Kartlarınızı Kullanmayın

            Kredi kartı veya banka kartı ile birlikte havale ve EFT sistemlerini kullanmaya gerek olmadan, internet ortamı üzerinden kişisel bilgilerinizi vermeden bu sanal kart ile keyifli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz e-ticaret üzerinden işlerinizi gerçekleştirebilir ya da oyun sitelerine giriş yapabilir, tüm farklı alışveriş siteleri ile birlikte değişik ürün ve hizmetleri ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WHATSAPP İLETİŞİM